Jdi na obsah Jdi na menu
 


O stránkách magnetek

p4058426.jpgVítám vás na stránkách věnovaným sběratelství, a to magnetkám na ledničku. Moje zaměření na magnetky je turistické  svět a domovské a magnetky z jogurtů Danone. Nahoře v menu jsou odkazy na různé sekce na stránkách a vpravo jsou kategorie fotoalba. Hlavní sbírka se člení na kategorie magnetek (turistika svět a čr, zoo a zvířata). Pokud má někdo o nějaké magnetky zájem stačí napsat vzkaz hned dole a nebo poslat email, který najdete také v pravé části hlavního menu.

 

 

Jsem členem Klubu sběratelů kuriozit (odkaz v levé části) a tak píši do časopisu, který tento klub vydává. Přetisk článků se tady čas od času objeví. A také mnoho zajímavostí ze světa sběratelství, a to nejen magnetek.pa251867.jpg

Pro vaše vzkazy slouží kniha návštěv, kde budu rád za každou připomínku či chválu nebo i nabídku a pokud by si někdo chtěl dát svůj inzerát, je možné v sekci inzerátů.

Tak přeji krásné „surfování“ po mých stránkách a doufám, že se sem budete rádi vracet a třeba o těchto stránkách povíte i známým a přátelům. 

Roman Kompre Odrazil

člen KSK 3533